Ayağımın Tozuyla | Seyahat ve Gezi Blog Sitesi

En Seçkin Otobüs Firmaları obilet.com'da

Yayınlanma Tarihi : 03-11-2016

Otobüs bileti almanın hızlı ve kolay yolu obilet.com, Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarından seyahat etmek istediğiniz noktalara otobüs bileti almanızı sağlıyor. İnternet sitesi ve mobil uygulamaları sayesinde gideceğiniz güzergahın otobüs biletini sorgulayarak tüm fiyat seçeneklerini bir arada görüntüleyebiliyor, tatil hazırlıklarınıza daha çok zaman harcayabiliyorsunuz.

Tatilinizi otobüs yolculuğu ile planladıysanız ve biletinizi alma işini en sona bıraktıysanız ya da otobüs firmalarını tek tek gezecek vaktiniz yoksa oBilet otobüs bileti almanız için en büyük otobüs firmalarını, tüm kampanya ve fırsatları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Ani bir olay gelişti ve tatil planınızı gerçekleştiremeyeceksiniz. Bu durumda oBilet’ten aldığınız otobüs biletinizi oBilet web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden iptal edebilirsiniz. Bilet iptal şartları ile ilgili detaylı bilgilere obilet.com’dan ulaşabilirsiniz.

oBilet’ten otobüs bileti nasıl alınır?

  • “Sefer Arama” kutusundan kalkış ve varış noktası ile seyahat etmek istediğiniz tarih seçimini yapın.

  • Açılan sefer listesinden aradığınız güne ait tüm seferler gözden geçirin.

  • İncelemek istediğiniz sefer üzerine tıklayarak, sefere ait otobüs içerisindeki boş-dolu koltuk durumunu ve güzergah bilgisini görüntüleyin.

  • Seyahat edilmek istenen koltuk üzerine tıklanarak cinsiyet seçimi yapın.

  • Koltuk seçim işlemi tamamlandıktan sonra "Onayla ve Devam Et" butonuna basın.

  • Karşınıza çıkan ödeme sayfası üzerinden seyahat bilgilerinizi inceleyebilir, yolcu bilgileri ve kart bilgileri eksiksiz doldurulduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirmek için "Güvenli Ödeme Yap" butonuna basın.

  • Satın almış olduğunuz biletin oluşturulduğuna dair bilgi veren sayfa ekrana gelecektir. Sayfa içerisinden oluşan bilet görseli üzerinden firma, sefer, güzergah ve fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Firmaların iletişim bilgileri oBilet.com’da

Hiçbir ek ücret ve komisyon ödemeden bütçenize en uygun otobüs biletini obilet.com’dan satın alabildiğiniz gibi otobüs şirketlerinin Metro Turizm İstanbul gibi birçok firmanın şube adresleri ve telefon numarası bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

İstanbul’dan yola çıkabileceğiniz bir haftasonu kaçamağı planlıyorsanız, tercihinizi İstanbul-Edirne güzergahından yana kullanabilirsiniz. Metro Turizm’in en popüler rotaları arasında yer alan bu yolculuğunuzda Edirne’nin tarihi ve kültürel güzelliklerinin yanında Edirne’ye özgü lezzetleri de tadabilirsiniz. Otobüs biletinizi oBilet sayesinde uygun fiyata aldığınız için seyahatinizdeki harcamalarınızdan kısmak zorunda da kalmazsınız.

İstediğiniz güzergahta hizmet veren otobüs firmalarının bilet fiyatlarını listeleyebildiğiniz obilet.com’dan siz de planladığınız tatilin biletini hemen alın, hesaplı yolculuğun tadını çıkarın.

 

Yorumlar ( 0 )
Yazımı nasıl buldunuz? Yorumları alayım :)
2+5 = ?
İlgili Bloglar